Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
8-12 ; 13-16
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
10.03.2021
Změna způsobu zápisu tažného zařízení do technického průkazu.
Důležitá informace Změna způsobu zápisu tažného zařízení do technického průkazu. Vážení zákazníci, od 1. 3. 2021 dochází ke změnám ve způsobu... číst celé
03.03.2021
Online objednávka do servisu
https://pneuhermanuvmestec.rezervaceservisu.cz/default.html číst celé
02.03.2021
Projekt "Návrat do práce v Pardubickém kraji"
Návrat do práce v Pardubickém krajiCZ.03.1.48/0.0/0.0/15_010/0000017 Pneu Heřmanův Městec s.r.o. zaměstnává jednoho pracovníka na dotovaném pracovním... číst celé
Zobrazit všechny novinky

 

 

 

 1. Úvod
 2. PNEUSERVIS
Servisní služby
 • kompletní pneuservis pro osobní, off road a lehká nákladní auta včetně motocyklů, malé nakladače UNC
 • dvě montážní místa
 • nejmodernější vyvažovací a zouvací stroje Sice
 • čipování elektronických ventilů, expert TMPS
 • opravy pneumatik a duší materiálem SCHRADER
 • prodej příslušenství k diskům
 • likvidace pneumatik - systém ELTMA
 • montážní práce provádí 4 členný odborně zaškolený team
 • zásilkový prodej veškerého zboží prostřednictvím spediční služby
 • větší množství pneumatik dovezeme osobně
 • mytí kol v automatické myčce za 25,- Kč
 • čištění, dezinfekce a plnění klimatizace
 • výměny motorových olejů
 • prodej a výměna brzdových destiček a čelistí
 • testování bodu varu brzdové kapaliny + výměna
 • prodej a výměna výfuků
 • rovnání Al disků
 • prodej a montáž tažných zařízení
Test a výměna brzové kapaliny

Popis služby

Speciálním testovacím zařízením změříme kvalitu brzdové kapaliny a případně provedeme výměnu

Přednost služby

Vyměníme či doplníme Vám kapalinu takových parametrů, která je pro provoz Vašeho vozidla schválena.

Přínos pro zákazníka

Odborným doplněním provozních kapalin předcházíte neočekávaným poruchám Vašeho vozidla.

Popis

O nezbytnosti pravidelné kontroly a následně výměny brzdové kapaliny, která již nemá požadované vlastnosti kapaliny, jistě nikdo nepochybuje.

Proč brzdovou kapalinu kontrolovat a proč ji měnit ?

Brzdová kapalina je hygroskopická, tedy má schopnost pohlcovat vzdušnou vlhkost. Tím klesá její bod varu a negativně se mění i její provozní vlastnosti. Tím, že klesá její bod varu (u nové kapaliny je větší než 230 °C ) dochází k tomu, že při déletrvajícím brzdění vzniká vysoká teplota a u kapaliny, ve které je i sebemenší obsah vody se voda mění v páru. Vzniklá pára je stlačitelná, a tak snižuje účinky brzdové kapaliny. Životnost brzdové kapaliny ovlivňují ještě např. klimatické podmínky, způsob jízdy a další faktory. Že je sníženým účinkem brzdového systému ohrožena bezpečnost nejen posádky vozidla, ale i ostatních účastníků silničního provozu je jisté. Proto je nutná jak pravidelná kontrola brzdové kapaliny, tak i její výměna. Provádět tuto výměnu v pravidelných intervalech doporučují výrobci vozidel i výrobci brzdové kapaliny.

Vpneuhm Vám náš kvalifikovaný personál provede přeměření bodu varu a tím i prověření kvality brzdové kapaliny, tak Vám v případě zjištění jejího nízkého bodu varu nabídne i její výměnu. Při výměně používáme originální značkové zažízení, které pracuje systémem odsátí a doplnění novou, výrobcem vozidla předepsanou, brzdovou kapalinou.

Kontrolu i výměnu Vám provedeme okamžitě, nebo po dohodě ve Vámi zvoleném termínu.

Využijte naši nabídky - nejde jen o Vaši bezpečnost!

Servis klimatizací

Popis služby

Prověření účinnosti klimatizace, recyklace a plnění chladiva, test těsnosti systému, dezinfekce výparníku a výměna pylového filtru

Přednost služby

Naše společnost poskytuje servis klimatizace již od roku 2007 a pravidelně školí své automechaniky v nejlepších školících střediscích. K samozřejmosti patří špičkové servisní vybavení od dodavatele WURTH

Přínos pro zákazníka

Pravidelnou údržbou klimatizací našich zákazníků zvyšujeme pohodu a příjemné prostředí v automobilu, čímž přispíváme k bezpečnosti silničního provozu.

Popis

Klimatizace je dnes již v mnoha případech součástí základního vybavení vozidel. Stává se tak nepostradatelným pomocníkem, který v automobilu vytváří příjemné prostředí nejen v létě, ale v podstatě v průběhu celého roku. Ačkoliv se klimatizace jeví jako uzavřený bezúdržbový systém, dochází zde k pozvolnému úniku chladícího média, jehož velikost se uvádí až 30% za 2 roky. Běžná údržba spočívá především v kontrole předepsaného množství chladícího prostředku a dalších operací, které jsou součástí automatického testu našich moderních servisních přístrojů.

Toto zařízení umožňuje odsát chladící prostředek a následně provést jeho recyklaci. Vlivem recyklace se také odloučí část oleje, který je v chladivu rozptýlen. Poté přístroj provede vakuaci a test těsnosti systému. Následně se klimatizace doplní chladícím prostředkem a novým olejem na výrobcem předepsané množství.

Případná diagnostika závad systému klimatizace vychází především z měření tlaků v nízko a vysokotlaké větvi okruhu a výstupních teplot klimatizace. Tlakové poměry mohou následně ukázat na případné závady v systému. Do servisu klimatizace také bezpodmínečně patří dezinfekce a výměna pylového filtru.

Abychom zabezpečili bezproblémovou funkci a správný výkon klimatizace, musíme o ni pečovat. Pravidelné kontroly celého systému, stejně tak jako drobné opravy předpokládají nezbytné servisní vybavení a odborně proškolený personál. To vše jsme právě pro Vás v pneuhm připravili. Naši mechanici Vám prověří účinnost klimatizace, provedou kontrolu, recyklaci a plnění chladiva, dezinfekci výparníku a výměnu pylového filtru. Máme vybavení pro zjištění místa netěsnosti systému klimatizace a jsme schopni provést i drobné opravy. Pravidelnou kontrolu funkce klimatizace doporučujeme

Dezinfekce klimatizace

Popis služby

základní údržba klimatizace spočívá v čištění a dezinfekci výparníku klimatizace a větracích kanálů/otvorů/šachet, včetně výměny pylového filtru.

Přednost služby

časově nenáročná služba bez delšího vyloučení vozidla z provozu

Přínos pro zákazníka

klimatizace se zbaví škodlivých mikroorganizmů, plísní, nepříjemného zápachu a dráždivých účinků.

Popis

Dezinfekce výparníku a větracích šachet patří mezi základní údržbu klimatizace, kterou by měl každý majitel vozu s klimatizací pravidelně dodržovat. Výparník klimatizace je díl, který slouží k ochlazování proudícího vzduchu, nasávaného ventilátorem z okolí, zbaveného nečistot vlivem průchodu přes pylový filtr. Při provozu klimatizace se na výparníku vlivem teplotních rozdílů sráží atmosférická vlhkost, která vytváří ideální prostředí pro tvorbu mikroorganizmů a plísní. Takto zanedbaná klimatizace má nejen škodlivé účinky na zdraví cestujících, ale obtěžuje prostředí uvnitř automobilu i zápachem. Pokud se po dezinfekci klimatizace nepodaří napoprvé zápach úplně odstranit, je to známka zanedbané údržby a je potřeba dezinfekci v krátké době zopakovat. Jako prevenci doporučujeme dezinfekci klimatizace provádět 2x za rok.

Součástí této služby je také výměna pylového filtru. Pylový filtr se po určité době zanese prachem, listím apod., čímž se rapidně sníží účinnost ventilátoru topení a také klimatizace. Výměna pylového filtru se doporučuje provádět po ujetí 15 000 km nebo alespoň 1x za rok, v závislosti na prostředí, ve kterém se automobil pohybuje.

Stejně jako ostatní části automobilu i klimatizace vyžaduje pravidelnou péči. Pravidelné kontroly této části klimatizace, předpokládají nezbytné servisní vybavení a odborně proškolený personál.

Kontrola a výměna brzdových destiček

Popis služby

Vizuální kontrola a případná výměna brzdových destiček.

Přednost služby

Náš odborný mechanik Vás upozorní na opotřebované brzdové destičky, případně jiné vady v brzdovém systému.

Přínos pro zákazníka

Odstranění závad v brzdovém systému zvyšuje bezpečnost Vaši i Vašich spolucestujících.

Popis

Je skutečností, že moderní brzdové systémy v automobilech již málokdy selžou. Ale jejich opotřebení vlivem času a používání nelze zabránit. Je-li Vaše vozidlo v našich servisech, požádejte o kontrolu brzdových destiček. Tato kontrola Vám může signalizovat v jakém skutečném stavu jsou a velmi často odhalí i jiné příčiny poklesu brzdového účinku Vašeho vozidla. Opotřebení dílů (především destičky, čelisti, kotouče), závady na přívodech brzdové kapaliny, vadné pryžové části, netěsnosti a únik brzdové kapaliny, nedostatečná přítlačná síla u obložení a další možné závady zjistí jen zkušení odborníci při kontrole celého systému.

Zaměření naši činnosti v rámci rychlého servisu je především na výměnu brzdových destiček. Naši kvalifikovaní servisní montéři jsou schopni po dohodě se zákazníkem a v rámci možnosti konkrétního servisního pracoviště, samozřejmě provést i další činnosti v rámci odstranění zjištěných závad.

Po ukončení práce na brzdovém systému by měla vždy nejprve následovat zkušební jízda.

Nechávejte si pravidelně kontrolovat brzdové destičky a celý brzdový systém !

Výměna výfuků

Popis služby

Výměna vadných částí výfuku na základě vizuální kontroly jednotlivých dílů.

Přednost služby

Možná výměna celého výfuku, nebo pouze vadných dílů.

Přínos pro zákazníka

Výměnou vadné části výfuku snížíte nejen hladinu hluku, ale šetříte tak i životní prostředí.

Popis

Výfukové potrubí je velmi důležitá součást podvozku vozidla. I když součástí výfukového potrubí nejsou žádné pohybující se díly, jeho funkce, umístění a délka, to vše svědčí o složitosti tohoto výrobku. Jeho velmi důležitou povinností, je odvádět výfukové plyny, snižovat hlučnost vozidla a zamezovat únikům toxických plynů. Jakákoliv netěsnost systému, koroze, mechanické poškození, nebo vadný tlumič výfuku, způsobuje únik škodlivých toxických plynů do ovzduší. Moderní výfukové systémy jsou konstruovány tak, aby bylo zajištěno odstranění nejškodlivějších imisí, které vznikají spalováním pohonných hmot. Tuto funkci zajišťují katalyzátory. 

Náš servis Vám provede jednak kontrolu výfukového systému a případně i výměnu vadných dílů. 

Kvalitní a bezporuchový výfukový systém Vám zajistí i bezproblémový provoz vozidla.

Logo
Pneu Heřmanův Městec
Martin Lebduška
Martin Lebduška
8-12 ; 13-16
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz